Fotografia okolicznościowa – oferta

Fotografia okolicznościowa

Chętnie będę towarzyszył Państwu fotograficznie w najważniejszych chwilach Waszego życia. Podczas uroczystości rodzinnych, chrzcin, komunii świętej, urodzin, rocznic czy innych specjalnych okazji.

W naszym życiu jest cała masa wydarzeń, które chcielibyśmy zapamiętać i uwiecznić na pamiątkowych fotografiach. Z pewnością należą do nich narodziny i chrzciny dziecka, pierwsza komunia święta czy urodziny. W tym wyjątkowym czasie dzieci są zwykle pięknie, elegancko ucharakteryzowane, odświętnie uczesane i ubrane. Komunia jest silnym przeżyciem duchowym, ale poza tym dziewczynki marzą, by wyglądać w tym dniu jak księżniczki, chłopcy przyodziewają garnitury. Dużą popularnością cieszą się tu zdjęcia pozowane, w studio, w różnych ujęciach.

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie indywidualnej oferty. Możliwości jest tak wiele, że nie sposób przedstawić jednej oferty cenowej dla wszystkich zainteresowanych 🙂

Zwracając się z prośbą o wycenę, proszę o informacje:

  • w jakiego rodzaju uroczystości mam fotograficznie uczestniczyć
  • ramy czasowe
  • oczekiwania dot. zdjęć – fotografie z przygotowań w domu, w kościele, zdjęcia grupowe, wykonywane podczas przyjęcia czy mini sesje portretowe

Efektem mojej pracy są zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce autorskiej, portretowe również podstawowemu retuszowi. Mogą otrzymać je Państwo w wersji cyfrowej do pobrania z dysku w chmurze, nagrane w pełnej rozdzielczości na płytę DVD w estetycznym opakowaniu lub na eleganckim pendrive.

 

Ceny już od 200 zł

Zapraszam serdecznie !

Share to: