Pamiątka ze ślubu


Dzień ślubu jest całkowicie wyjątkowy.

Młoda para żywiąca do siebie ogromne uczucia przysięga sobie w obecności rodziny i przyjaciół dozgonną miłość i wierność na dobre i złe. Z całą pewnością każdy przyzna rację stwierdzeniu, iż ten niepowtarzalny moment naszego życia warto zapamiętać i pozostawić po nim trwałą pamiątkę, która umożliwi wracanie pamięcią do pięknych chwil.


Obecność fotografa na ślubie stanowi niezwykle istotny element w przygotowaniach. Konieczne jest wybranie odpowiedniej osoby, która będzie potrafiła oddać nasze emocje i wykonać zdjęcia ślubne, na które nieustannie będziemy chcieli patrzeć. Wybór fotografa ślubnego powinien odbyć się w pełni świadomie. Zwróćmy uwagę nie tylko na kwestie finansowe, ale przede wszystkim na prace danej osoby. Każdy wykonuje zdjęcia inaczej, emocje są różnorodnie prezentowane. Wyzwaniem dla nas jako klientów jest znalezienie kogoś, kto wykona naszą sesję ślubną w taki sposób, że w zdjęciach będziemy niemal na równi zakochani jak w świeżo upieczonym współmałżonku.


Jeśli właśnie poszukiwałeś pełnego pasji fotografa ślubnego na Śląsku, to już znalazłeś! Serdecznie zapraszam do kontaktu. Zajmuję się fotografią ślubną m.in. na terenie takich miejscowości jak : Tychy, Piekary Śląskie, Bielsko-Biała, Gliwice, Zabrze, Katowice, Kraków, Pszczyna, jak również w ich okolicach. Serdecznie zapraszam.

Jeśli jednak jesteście jeszcze z innego miejsca to po prostu pytać 🙂 Wszystko jest kwestią dogadania się.


Wasza sesja ślubna jest dla mnie tak samo ważna jak dla Was. Dołożę wszelkich starań aby zdjęcia, które staną się niezwykłą rodzinna pamiątką, oddawały ogromną podniosłość dnia poświęconego czci waszej miłości. To dzień wielkiego szczęścia i pomogę właśnie w taki sposób go zapamiętać.