WYMAGANIA W CZASIE SESJI ŚLUBNYCH


Każda sesja zdjęciowa kieruje się odmiennymi wymaganiami. Ukierunkowane są one zarówno w stosunku do fotografa jak i klientów, którzy mogą prezentować rozmaite oczekiwania w zależności od tego co mają przedstawiać fotografie.

W przypadku fotografa ślubnego konieczne jest dokładne określenie we wcześniejszym czasie preferencji oraz wymagań Państwa młodych. Profesjonalista dostrzeże jak wielka różnica jest pomiędzy wykonaniem zdjęć będących tzw. ślubno-weselnym reportażem a sesją ślubną. Wskazujemy tu oczywiście odmienności techniczne jak i podejście do fotografii.


Zdjęcia ślubne stanowić będą pamiątkę dla całej rodziny przez długie lata, niekiedy pozostaną w familijnych albumach przez następne pokolenia i staną się źródłem wiedzy o przodkach. Z tego również powodu ważne jest aby zostały wykonane w pełni profesjonalnie.


W momencie gdy przyszła para młoda zgłasza się do fotografa jego najważniejszym zadaniem jest dokładne omówienie wraz z nimi jak mają wyglądać zdjęcia. Jednak równie ważne jest precyzyjne omówienie przebiegu całego dnia ślubu, kolejnych punktów uroczystości i wesela. W tym czasie nic nie powinno stanowić zaskoczenia.


Oprawianie zdjęć ślubnych / ALBUMY ŚLUBNE


Wielu fotografów posiada piękne wzory ram jak i albumów, w których zawierają prezentację najpiękniejszych zdjęć głównie tych wykonanych w czasie sesji plenerowych, jak również wybranych z uroczystości kościelnych oraz wesela.


Sesje plenerowe stanowią wyjątkową pamiątkę, a pięknie oprawione nierzadko również ozdobę mieszkania. Z tego powodu właśnie większość par młodych podejmuje decyzję o wykonaniu sesji ślubnej w jakimś wyjątkowym miejscu, o wyjątkowej porze dnia ( zachód, wschód słońca ).
I tak jest i u mnie.

Dlatego warto zapoznać się z zakładkami:
PORTFOLIO
ALBUM